X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

شار
قالب وبلاگ
با سلام

هنوز دروسی که دارای واحد عملی هستند و در چارت آموزشی در ترم فرد قرار دارند، برای انتخاب واحد ارائه نشدن...!!!

اینطور که مدیر گروه (خانم مهندس بی دریغ) روز سه شنبه 92/11/1 به بنده فرموده بودن، قرار بود که این دروس(حداقل چند درس مهم مثل طرح2) تا قبل از پایان انتخاب واحد وارد سایت بشه تا دانشجویان بتونن انتخاب واحدشون رو انجام بدن. در همین روز مسئول آموزش (جناب آقای حسین پور) فرمودن که برای دروسی که واحد عملی دارن اگر با درخواست دانشجویان به جهت ارائه این دروس مواجه بشن، بررسی میکنن...!!!

امروز صبح پنج شنبه 92/11/3 طی صحبت دوباره با مسئول آموزش ایشون فرمودن که شاید تا زمان حذف و اضافه یه سری از این دروس رو ارائه دادن...!!!

بعد از این صحبت ها با مدیر گروه و مسئول آموزش که به نتیجه مطلوبی نرسید؛ وقتی معاونت آموزشی ( جناب  آقای دکتر میرزایی) طی نامه ای از موضوع مطلع شدن، فرمودن که دانشجویان نگران انتخاب واحدشون نباشن، ایشاا... تا فردا جمعه 92/11/4 بعدازظهر (با تمدید مهلت انتخاب واحد احتمالا این کار موکول به شنبه می شود) با کمک معاونت آموزشی که لطف فراوانی به دانشجویان شهرسازی دارن، این مشکل حل خواهد شد. به امید خدا...

اگر هم تحت شرایطی هیچ کدام از این دروس تا پایان مهلت انتخاب واحد که تا 10 بهمن تمدید شد در سایت گلستان ارائه نشدن (البته خیلی بعیده که ارائه نشن)، دوستان سعی کنن که انتخاب واحدشون رو با برداشتن دروس عمومی و ... پر کنن، که تا زمان حذف و اضافه، این مشکلات حل بشه و همه بتونن واحدهایی رو که مدنظرشون هست بردارن.

در مورد دوستانی هم که نگران نمراتشون هستن که هنوز اعلام نشده، بگم که میتونن در این زمان که هنوز نمرات تایید نشده، انتخاب واحدشون رو انجام بدن و منتظر نمره استاد نباشن. در صورت بروز هرگونه مشکل میشه در زمان حذف و اضافه 92/11/25 موارد اشتباه رو تغییر داد.

با تشکر...

[ پنج‌شنبه 3 بهمن‌ماه سال 1392 ] [ 08:04 ب.ظ ] [ علی صابری ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 173801